Hediye Fanusu Güvenilir mi?

Hediye Fanusu Güvenilir mi?

Hediyefanusu.com.tr’de giriş yaptığınız tüm bilgileriniz  bütün ülkeler tarafından kabul görmüş SSL sertifikası ile korunmaktadır.  Alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileriniz SSL tarafından şifrelenip bankanıza iletilmektedir. Dolayısıyla kredi kartı bilgileriniz Hediyefanusu.com.tr yetkilileri dahil 3. kişiler ile kesinlikle paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası bilgilerinizi şifreler ve güvenlik altına alır.

https | Hediye Fanusu

Bir web sitesinde ssl sertifikası olup olmadığını anlamak için siteye “https://” protokolü ile giriş yapılmış olması gerekmektedir. Bağlantınızı bu şekilde gördüğünüz takdirde sitede ssl sertifikası var demektir. Bu durumda bağlantınız ve bilgileriniz güvendedir.

Yaşadığım Sorun İle İlgili Neler Yapmalıyım

Hediyefanusu.com.tr üzerinden tamamladığınız alışverişiniz ile ilgili herhangi bir sorunda bize 0850 346 76 68 numaralı canlı destekten,

0850 346 76 68 numaralı whatsapp hattımızdan ya da 

info@hediyefanusu.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Bize göndermiş olduğunuz tüm mesajlarınız haftaiçi 10:00-24:00Cumartesi ve Pazar Günleri ise 13:00-24:00 mesai saatlerimizde yanıtlanmaktadır.

Sorun çözmeye odaklı müşteri hizmetleri yetkililerimiz herhangi kusurlu – hasarlı bir üründe, teslimat sorununda ya da ürün bilgilendirmesi yaparken oldukça titiz davranıp siteden memnun ayrılmanızı amaçlamaktadırlar. Müşteri memnuniyetini önemseyen Hediyefanusu.com.tr aklınızda bir soru işareti ile ayrılmanıza müsade etmeyecektir. Görüş, öneri ve yorumlarınızı itina ile değerlendiren müşteri destek ekibi bütün geri bildirimlerinize mail, mesaj ya da telefon ile dönüş yapmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram; @HediyeFanusu

Facebook; @HediyeFanusu

Hediye Fanusu Özgeçmiş

Emre Aydın

Kurucu | Proje Yönetim | Grafik Tasarımcı

2009 yılından bu yana Hediyelik, Web Tasarım , Grafik Tasarım ve Reklam Baskı Teknolojileri alanında hizmet vermekteyim. Denizli Teraspark AVM’de Hediyelik sektörüne Esra Hediyelik olarak başladığımız günden bu yana yaptığımız her işin bir adım ötesi ilkesiyle devam eden hizmetimiz 2017 yılından itibaren aynı zamanda Hediye Fanusu markamız ve web sitemizle devam etmektedir. Markanın ve Web Sitenin kurucusu olarak siz değerli müşterilerimize ilk günkü heyecan ile hizmet vermeye devam edeceğim.