İade ve Değişim

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimizde üründe herhangi bir kusur olmadığı durumlarda iade işlemi yapılmamakta. Kişiye özel olmayan diğer siparişiniz size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür.
Ürünler kullanılmamış olarak, orijinal paketinde iade edilmişse, size geri ödeme yapacağız. Geri gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de geri gönderilmelidir.
Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Paketi bize anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile iade olduğunu belirterek gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilmesi durumunda kargo masrafları müşterinin hesabından düşülerek para iadesi sağlanır.

İade adresi: Yenişehir mahallesi Teraspark AVM. Kapalı Otopark Girişi Esra Cam Hediyelik Denizli/Merkezefendi


İade etme süresi kaç gündür ?
hediyefanusu.com.tr üyelerinin kişiye özel olmayan ürünlerde “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 15 gündür.

İademi hangi adrese göndereceğim?
İade adresi: Teraspark AVM. Kapalı Otopark Girişi Esra Cam Hediyelik Denizli/Merkezefendi

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?
İade talebiyle hediyefanusu.com.tr’ye göndereceğiniz tüm ürünleri anlaşmalı oladuğumuz MNG Kargo ile iade olduğunu belirterek göndermeniz gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile gönderilen iadelerde kargo masrafı alıcıya aittir. MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak adresinize kurye talebinde bulunup böylece şubeye gitmeden kargoya teslim edebilirsiniz.

İade ettiğim ürünün geri ödemesi nezaman yapılacak?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra hediyefanusu.com.tr tarafından banka hesabınıza iade işlemi gerçekleştirilir. İade işlemi yapıldıktan sonra hesabınıza yansıması 7-10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.